100% garance vrácení peněz

Objednali jste si zboží v našem e-shopu, přišlo vám domů a vy jste zjistili, že nesplňuje vaše představy? V tom případě nám ho do 14 dnů od chvíle, kdy jste balíček převzali, můžete vrátit a nemusíte přitom uvádět žádný důvod.

V případě, že jste se rozhodli odstoupit od Kupní smlouvy, postupujte prosím takto:

1. krok: Pošlete nám e-mail na adresu info@martinvodvarka.cz.

Do textu zprávy uveďte tento text: „V souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku tímto odstupuji od smlouvy ze dne “datum” číslo “číslo faktury” a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží a nákladů na dodání zboží z internetového obchodu na účet “číslo vašeho účtu”.“ Přidejte také vaše jméno a příjmení, číslo účtu (pro vrácení peněz) a aktuální datum.

2. krok: Poté zboží zašlete na níže uvedenou adresu. Výrobek by měl být pokud možno v původním obalu. Nejlépe pak bez jakýchkoliv známek použití.

Martin Vodvářka
Rolnická 659/3
625 00 Brno

Do balíčku přidejte také průvodní dopis (ten může být shodný s textem o odstoupení od Kupní smlouvy zaslaný na adresu info@martinvodvarka.cz) a kopii faktury. Doporučujeme Vám zásilku pojistit proti případnému poškození či ztrátě při přepravě. Neposílejte prosím balík na dobírku, takové zásilky nebudou převzaty.

3. krok: Na vrácené zboží vystavíme dobropis a částku v něm uvedenou vám v zákonné lhůteě proplatíme na účet, který jste uvedli v průvodním textu.

 

Za určitých podmínek může být odstoupení od smlouvy provedeno také z naší strany (např. doprodání zboží). V takovém případě vás však budeme neprodleně kontaktovat a společně situaci vyřešíme.

 

Kompletní obchodní podmínky naleznete zde.

z do 14 dnů - Martin Vodvářka